WhatsApp Grupları Takip Ediliyor İddiasına Yanıt Geldi!

Dünya geneline yayılan Korona virüsü kapsamında bir çok alanda yeni kurallar getirldi,ve getirlmeye devam ediliyor.
Ülkemizde korona virüsü patlak verdiğinden bu yana sosyal medyada asılsız birçok yanlış bilgilendirmeler yapılıyor.Ve bu asılsız bilgilendirmeleri yapan kişiler hakkında işlem yapılırken,bu asılsız bilgilendirmelere bir yenisi daha eklendi.
Söylentilere göre WhatsApp’ta içerisinde bulunduğumuz grupların izleme altında olduğu ve kullanıcılar için işlemler başlatıldığı iddia edildi.

Bu haber oldukça ses getirmeye başladı ve WhatsApp kullanıcıları tedirgin olmaya başladı.Her ne kadar bu asılsız haberin önüne geçilmek istense’de bu asılsız haber oldukça yayılmaya başlamıştı.

Daha sonra konuyla ilgili AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

WhatsApp Grupları Takip Edilmiyor Haberler Asılsızdır!

Çıkan yalan haberler ile WhatsApp kullanıcıları oldukça tedirgin olmuştu.Fakat daha sonra AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise kişisel Twitter hesabından açıklamalar ile bu tür haberlerin doğru olmadığını ve bu tür haberlere itibar edilmemesi gerektiğini son olarak’ta bu tür gelen yalan yanlış bilgilerin yayılmaması istendi.

Böylelikle WhatsApp grupları takip edilecek diye belirten ses kaydının da asılsız olduğu AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin tarafından belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir