İntel 10.Nesil İşlemcilerin Fiyatı Sızdırıldı!

Uzun zamandır merakla beklenen İntel 10.Nesil işlemcilerin fiyatları belli oldu.Sadece masaüstü bilgisayarlar için geliştirlen serinin fiyatı oldukça merak edilir durumdaydı.İşlemcilerin fiyatları Kanadalı bir alış-veriş sitesinde ortaya çıktı.

Daha önceden de işlemciler ile alakalı alış-veriş sitelerinde görünmüş ama fiyat bilgisi paylaşılmamıştı.Şimdi ise Kanada’da ortaya çıkan sitede fiyatları’da yayımlanmış durumda,ama doğru olup olmadığı henüz belli değil.

İşte İntel 10.Nesil İşlemcilerin Fiyatları

Yeni İntel işlemciler uzun zamandır merakla beklenirken,işlemcilere ait olduğu belirtilen fiyatlar ortaya çıktı.En güçlü ve yeni işlemciler olan i9-10900,i7-10700 fiyatı kanada bazlı bir web sitesinden paylaşıldı.

Öte yandan henüz erken sipariş verme dönemi başlamadan bu yeni işlemcilerin fiyatlarının girilmesi oldukça ilginç karşılandı.Ancak bu işlemciler hakkında fiyat bilgisi kesin olmasa bile işlemciler hakkında fiyat bilgisi kullanıcılarına verildi.

Fiyatlarına bakacak olursak 10 çekirdek, 20 iş parçacığı, 2.8 GHz temel çalışma hızı ve 5.2 Turbo Boost çalışma hızına sahip olan i9-10900, 679 Kanada doları (486 ABD doları) fiyat etiketine sahip oldu. Bu da yüksek performanslı işlemcinin, beklenenden daha düşük fiyatla kullanıcılarla buluşabileceğini gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir