Sitemizdeki deneyiminiz, bizim için çok önemli bir husustur. Bu nedenle, hakkınızda bazı bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Topladığımız veriler, aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Topladığımız Veriler

Siteye giren ziyaretçiler hakkında, Hangi tarayıcı üzerinden ziyaret ettiği, Hangi telefon modelini kullandığı, Hangi türdeki makaleleri ziyaret ettiği, Form bilgileri verilerini toplar ve bunları SSL ile güvenli bir şekilde depolarız. Topladığımız verilerin yanısıra, siteyi ziyaret ettiğiniz anda ekranınızı kaydederiz. Bu, cihaz ekranı dışında hiçbir görüntüyü kaydetmez ve siteden ayrıldığınızda son bulur.

Yorumlar

Herhangi bir içeriğe yorum bıraktığınızda, yorumunuz hesaba sahip olsanız da olmasanız da incelenmesi için bekletilir. Bu, hesabı olan kişilerde dahil, güvenli bir ortam oluşturma adımlarımızdan biridir.

İçerikler

ALTEF4 ekip üyeleri yanısıra, kullanıcılarımızda özgün makalelerini paylaşabilir ve resmi ekip dışındaki kullanıcıların yayınladığı içerik öğeleri yayınıncının sorumluğundadır. Herhangi bir olumsuz durumda ALTEF4, resmi ekibin yayınladığı içerikler harici hiçbir içerik için sorumluluk kabul etmez.

Eğer herhangi bir konuda aklınıza takılan bir şey varsa, bir ileti kadar uzağınızdayız.